Запрошумо здобувачів вищої освіти до участі у проєкті «Європейський правознавець – „Junior School”».

📢📢 Шановні здобувачі вищої освіти!

😉Поспішаємо поділитися з вами цікавою новиною!

Пенітенціарна академія України запрошує взяти участь у проєкті «Європейський правознавець – „Junior School”».

У рамках проєкту ви зможете:

✅ отримати знання щодо сутності прав людини, а також про міжнародні (ООН, Рада Європи, Європейський Союз) та національні механізми захисту прав людини;

✅ набути знань, умінь та навичок щодо інституційних механізмів захисту прав людини;

✅ з’ясувати основи міжнародного гуманітарного права в сучасних умовах збройного конфлікту;

✅ дізнатися про юридичні консультування (практики надання консультацій засудженим та особам, взятим під варту);

✅ з’ясувати роль правника у системі забезпечення правопорядку та верховенства права в країнах Європи;

✅ дослідити іншомовну комунікативну компетентність юристів ХХІ століття;

✅ розглянути кейси правозастосовних практик щодо ролі людиноцентризму та гуманізму в Європі.

📍Місце проведення: м. Чернігів. Детальну інформацію щодо часу та місця проведення буде повідомлено учасникам напередодні тренінгу.

⏰ Навчання в рамках проєкту буде проходити з 30 вересня по 31 жовтня 2024 року (5 тренінгових занять у вказаний проміжок часу).

❗️До участі у Школі ми зможемо запросити 25 найбільш мотивованих заявників та заявниць, які готові:

– відвідувати всі заняття 5-денного очного тренінгу з 30 вересня по 31 жовтня;

– бути вмотивованим взяти участь у тренінгах;

– застосовувати отримані знання та вміння у власній громадській активності.

🖊 Для участі необхідно заповнити заявку за посиланням або QR-кодом до 28 вересня 2024 року, пройти відбір та отримати листа з підтвердженням вашої участі: https://forms.gle/mjvwgjp94q23FoJb6

💰Участь безкоштовна!

‼️ Зверніть увагу, що учасники повинні бути присутні всі дні!  Кількість місць для участі обмежена!

☝️Не проґавте цю неймовірну можливість розширити свій світогляд та з користю провести час.

Проєктна команда: Катерина Денисенко, Аліна Квітка, Дмитро Кисельов, Никита Томков.

📞Деталі за телефоном: +38 (093) 70 33 878 (Дмитро Кисельов – керівник проєкту).

📌Проєкт «Європейський правознавець – “Junior School”» реалізовується в межах проєкту «Підтримка активних громадян під тиском в Україні», який реалізовує Освітній дім прав людини в Чернігові у співпраці зі ZMINA. Центр прав людини за фінансової підтримки European Union in Ukraine. Зміст проєкту «Європейський правознавець – “Junior School”» є виключною відповідальністю ініціативної групи цього проєкту та не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.