Заходи з кінології до 46-ої річниці Академії

🦮Професія кінолога є непересічною, і Пенітенціарна академія України — один з небагатьох закладів вищої освіти, де навчають тонкощів цієї професії на рівні європейських країн.

🔰До відзначення тижня Академії центр спеціальної підготовки Інституту професійного розвитку ПАУ в Хмельницькій області провів заходи, які дозволили з нового боку поглянути на складну науку про собак:

📌Круглий стіл на тему «Сучасні практики навчання та використання службових собак у пенітенціарній системі країн Євросоюзу».

Цей захід ознайомив учасників з методиками навчання та використання службових собак у Республіці Литва. На ньому викладачка центру спеціальної підготовки Людмила Бартєнєва поділилась досвідом та особливостями підготовки й використання службових собак у пенітенціарній системі цієї країни.

📌Показові виступи кінологічних пар з навичок захисту і слухняності, під час якого було продемонстровано навички, якими мають володіти службові собаки під час несення служби в установах виконання покарань.