Захід до Всесвітнього дня запобігання самогубствам

🎗10 вересня — Всесвітній день запобігання самогубствам.
☝️Щорічно напередодні цього дня в Пенітенціарній академії України проходять заходи для підвищення обізнаності про суїцид як глобальну проблему.
🔰Сьогодні кафедрою психології Пенітенціарної академії України був проведений науково-практичний семінар «Психологічні аспекти запобігання та профілактики самогубств в УВП та СІЗО».
🧑🏻‍🏫Серед учасників та спікерів заходу були:
💬Аліна Богдан, психолог сектору кадрового забезпечення Чернігівського районного управління поліції, старший лейтенант поліції;
💬Наталія Горох, т.в.о. начальника Служби ювенальної поліції ВП ЧРУП ГУНП в Чернігівській області, майор поліції;
💬Нікіта Мужило, психолог відділу соціально-виховної та психологічної роботи ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор», старший лейтенант внутрішньої служби;
💬Сергій Волеваха, доцент кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації ПАУ.
📌Проблема самогубств серед ув’язнених та засуджених УВП та СІЗО, на жаль, все ще залишається гострою у наш час. Тому формування готовності майбутніх практичних психологів ДКВС до профілактики та корекції цього негативного явища набуває особливої актуальності.