Зустріч з представниками Universitat Abat Oliba CEU

🤝 Пенітенціарна академія України продовжує розвивати вектор міжнародної співпраці з закордонними інституціями.
🔰 30 вересня в ПАУ відбулася зустріч з доктором Серхіо Родрігес Лопес-Рос, віце-канцлером з інституційних зв’язків та Франсіско Віллакампа, заступником декана факультету права та бізнесу університету Абат Оліба CEU (м. Барселона, Іспанія).
🇪🇸 Universitat Abat Oliba CEU — один з найкращих приватних університетів Іспанії. Зустріч стала майданчиком для обміну досвідом і новими знаннями про підготовку майбутніх фахівців в Іспанії.
✅ На зустрічі сторони обговорили питання майбутньої двосторонньої співпраці та спільні ініціативи, які дозволять здобувачам вищої освіти ПАУ мати необхідну базу для розвитку теоретичних знань і практичних умінь.