Круглий стіл на тему «Актуальні питання земельного права в умовах війни»

🌾Земельне право − одна з важливих в умовах сьогодення професійно орієнтованих тем, вивчення якої є невід’ємною складовою правової освіти здобувачів вищої освіти Пенітенціарної академії України.
🔰Сьогодні, 11 вересня, працівники кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу юридичного факультету провели круглий стіл на тему «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА В УМОВАХ ВІЙНИ».
Зустріч дала змогу майбутнім правознавцям розглянули проблемні питання застосування земельного законодавства в умовах війни, зокрема:
🖊 аспекти укладання цивільно-правових договорів щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення;
🖊 особливості спадкування земель сільськогосподарського призначення під час воєнного стану;
🖊 своєрідність впровадження земельної реформи в Україні, що відбувається сьогодні;
🖊 прогалини в земельному законодавстві та шляхи їх усунення тощо.
📌Захід проводився за участі практичних працівників – кандидата юридичних наук фахівця із земельного права, адвоката, старшого партнера юридичної фірми TOTUM Богдана Яськіва та начальника юридичного відділу ПП «Агропрогрес» Дмитра Недолуги.