🧠 Науково-практичний семінар до Всесвітнього дня психічного здоровʼя

10 жовтня — Всесвітній день психічного здоровʼя 🧠
За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Україні близько 10 млн людей мають ризик психічних розладів.
🔰Про проблеми психічного здоров’я в Україні, саморегуляцію та Self-care — на науково-практичному семінарі «Детермінанти забезпечення психічного здоров’я особистості в умовах невизначеності» в Пенітенціарній академії України.
👩🏻‍🏫 На заході лікар-психіатр Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня, регіональний координатор з психічного здоров’я в Чернігівській області від проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» Вікторія Перепелиця (Виктория Перепелица) поділилась досвідом реабілітації людей з психічними розладами та методами профілактики й запобігання психічних відхилень.
📌Захід провела кафедра психології Пенітенціарної академії України.