Робоча зустріч з ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області

🤝Про форми, напрями та методи співпраці —  на робочій зустрічі між Пенітенціарною академією України та ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області.

🔰Сьогодні відбулась робоча зустріч між виконувачем обов’язків директора Інституту професійного розвитку ПАУ Дмитром ПОКРИШНЕМ, виконуючою обов’язків завідувача кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Крістіною СІРЕНКО та начальником філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Євгенієм СКАЛЮНОМ і її представниками з Чернігівського, Новозаводського та Деснянського районних відділів.

✅ Головною метою обговорення стали напрямки вдосконалення професійного підвищення кваліфікації працівників уповноважених органів з питань пробації, оновлення та актуалізація їх професійних знань, умінь і навичок, що дають змогу підвищувати продуктивність праці, максимально якісно виконувати функціональні обов’язки.