Зустріч з Сергієм Бутко в ПАУ

Про роль історичної пам’яті в розвитку нації — на зустрічі з представником Українського інституту національної пам’яті.

Сьогодні, в День Незалежності України, в Пенітенціарній академії України відбулася зустріч з Сергієм БУТКОМ, представником Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області.

Зустріч збагатила знання здобувачів вищої освіти ПАУ про історію України та допомогла усвідомити важливість збереження історичної спадщини. На заході учасники дізналися:

• як проходила боротьба за незалежність у ХХ столітті;
  • які виклики стоять перед українською нацією сьогодні;
  • якими способами увічнити пам’ять про героїв, які захищали Україну в різні історичні періоди, зокрема під час Революції Гідності та в ході сучасної російсько-української війни.

Важливо, щоб через покоління і далі наші нащадки пам’ятали про події сьогодення — війну, сміливий спротив нашого народу та надзвичайну ціну свободи. Саме діалог поколінь є основою Української ідентичності на майбутнє.