Зустріч із представником Мадридського університету Комплутенсе

🌍 Про перспективи міжнародної співпраці та напрями майбутньої спільної роботи – на зустрічі із представником Мадридського університету Комплутенсе.

🔰  Нещодавно, 14 жовтня, в Пенітенціарній академії України відбулась онлайн-зустріч з професором, доктором політичних наук Мадридського університету Комплутенсе (Universidad Complutense de Madrid) Густаво Діасом Мейті (Gustavo Diaz Matey).

✅ Під час зустрічі обговорили перспективи проведення наукових заходів, зокрема: спільних міжнародних конференцій, круглих столів і семінарів для обговорення актуальних проблем, глобальних викликів та інновацій. У контексті популяризації наукового потенціалу наукових і науково-педагогічних працівників Пенітенціарної академії України нові можливості представлення наших науковців у міжнародному просторі є особливо актуальними.

Попереду багато інноваційних проєктів та нових можливостей!