Лекція головної експертки з реформування пенітенціарної системи та пробації Проєкту ЄС “Право-Justice” Олени КОЧУРИ

🎯 Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення – важливий інструмент, що допомогає зменшити вірогідність вчинення повторних злочинів і сприяє ресоціалізації засуджених.

🔰 В Інституті професійного розвитку Пенітенціарної академії України відбувся відкритий освітній захід на тему «Оцінка ризиків скоєння повторного кримінального правопорушення засудженими до покарання у виді позбавлення волі».

👩‍🏫 Спікерка – головна експертка з реформування пенітенціарної системи та пробації Проєкту ЄС «Право-Justice» Олена КОЧУРА (Olena Kochura), яка під час лекції розкрила актуальні питання щодо:
▪️ історії створення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення;
▪️ факторів, які стають причиною вчинення повторного правопорушення;
▪️ якісного заповнення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення;
▪️ соціально-виховної та психологічної робота із засудженими.

✅ Саме оцінка ризиків допомагає визначити ймовірність вчинення особою повторного кримінального правопорушення, прослідкувати стадії зміни поведінки особи та встановити можливий зв’язок із заподіянням насильницьких дій. Вміння персоналом якісно володіти діагностичним інструментом дозволить точно спланувати й ефективно провести соціально-виховну роботу із засудженим та скорегувати його прокримінальну поведінку.

Щиро дякуємо запрошеній спікерці Олені Кочурі за корисні знання та практичні рекомендації.

📌 Гостьову лекцію було проведено за ініціативи кафедри формування та розвитку професійної компетентності Інституту професійного розвитку ПАУ.