Створення безбар’єрного простору в системі ДКВС України
Метою тренінгу є формування соціально-комунікативної компетенції щодо створення безбар’єрного простору в органах та установах Державної кримінально-виконавчої служби України.
Про що буде: Про основні засади побудови безбар’єрного простору на національному рівні; побудову безбар’єрного простору на робочому місці.
Для кого: для співробітників установи (органу) ДКВС України, уповноважних органів з питань пробації, міжнародних партнерів.
Мицька Олександр Іванович
Аніщенко Вікторія Олександрівна
доцент кафедри формування та розвитку професійної компетентності персоналу ДКВС України, кандидат юридичних наук
Професор кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Пенітенціарної академії України, доктор педагогічних наук, професор;
Більше 10 років досвіду у проведенні тренінгів.
myckaaleksandr@gmail.com
oceansoulvik111@gmail.com
Ознайомлення та вивчення основних засади побудови безбар’єрного простору на національному рівні, формування та закріплення навичок їх побудови. Поглиблення знань безбар’єрного мовлення та спілкування.
Оволодівання навичками подолання бар’єрів спілкування в різних службово-професійних ситуаціях в системах «керівник – співробітник(-ки)», «співробітник – співробітник(-ки)», «співробітник(-ки) – ув’язнений (-ні), засуджений(-ні)».
Вдосконалення вмінь формування власної екологічної концепції «Я–особистість» та «Я–представник своєї професії» з врахуванням безбар’єрних комунікацій та організаційної культури.
Компетентності: формування правової, соціально-комунікативної компетенції
Формат: онлайн, офлайн
Тривалість: 6 годин.
Кількість учасників: Чисельність тренінгової групи не повинна перевищувати 20 осіб