Пенітенціарна академія України

Круглий стіл на тему «Професійний розвиток працівників пробації: національний та міжнародний досвід»

Інститут професійного розвитку Пенітенціарної академії України завжди відкритий до інновацій та активно впроваджує їх в освітній процес, розвиває міжнародні зв’язки, обмінюючись досвідом з професійної підготовки фахівців пробації та інноваційного наповнення освітньої програми професійного навчання.

 
У зв’язку з цим кафедра підвищення кваліфікації працівників пробації Інституту професійного розвитку ПАУ провела 15 листопада круглий стіл на тему «Професійний розвиток працівників пробації: національний та міжнародний досвід».

 
Звертаючись до учасників заходу з вітальним словом, Дмитро ПОКРИШЕНЬ, в.о. директора Інституту професійного розвитку ПАУ, кандидат педагогічних наук, доцент, зазначив, що пробація як альтернатива короткостроковому позбавленню волі за останні роки довела на практиці свою ефективність. Завдяки процесам євроінтеграції України важливо вдосконалювати напрями цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації в системі пробації з урахуванням міжнародного досвіду.


Володимир ПАРМІНСЬКИЙ, заступник директора Інституту професійного розвитку ПАУ і Наталія ДУДКА, старший викладач кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Інституту професійного розвитку ПАУ, які 11 – 12 вересня та 31 жовтня – 1 листопада взяли участь у роботі круглого столу в м. Кракові (Республіка Польща), поділилися знаннями щодо відбору та професійної підготовки працівників Служби пробації Нідерландів, які проводять регулярні навчальні сесії для підвищення компетенцій співробітників пробації.

 
Крістіна СІРЕНКО, в.о. завідувача кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Інституту професійного розвитку ПАУ, кандидат економічних наук, доцент, представила учасникам заходу напрями та перспективи розвитку професійного навчання працівників пробації, враховуючи європейську практику міжнародних партнерів.

 
Про особливості роботи підрозділів пробації в Чернігівській області розповів начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Євгеній СКАЛЮН, зосередивши увагу на менторстві як важливому сучасному інструменті професійного розвитку.

 
Запровадження наставництва в українській пробації з урахуванням досвіду Нідерландів сприяє професійному розвитку працівників та набуттю ними додаткових знань, умінь і навичок щодо роботи із суб’єктами пробації, зазначила у виступі Наталія АНДРУШКО, провідний інспектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.


Під час круглого столу учасники заходу активно обмінювалися думками стосовно функціонування в Україні повноцінного інституту пробації, що базується на міжнародно-правових стандартах прав людини.

Пенітенціарна академія України

Контактна інформація

©2024. Пенітенціарна академія України

Перейти до вмісту