Зустріч за “круглим” столом на тему: «Розвиток інституту пробації: національний та зарубіжний досвід»

🌐 Зарубіжний досвід — важливий чинник удосконалення пробаційної системи України та рівня підготовки фахівців цієї сфери.
🔰 В рамках робочого візиту Державної служби пробації Латвії та Лієпайського університету в Пенітенціарній академії України відбулася зустріч за “круглим” столом на тему: «Розвиток інституту пробації: національний та зарубіжний досвід».
👥 Серед учасників заходу:
· провідний спеціаліст з питань пробації Лієпайського університету (RTU Liepāja, RTU Liepaja International Relations Office) Інга ЗАНДБЕРГА,
· провідний дата-аналітик відділу навчання та досліджень Анварс ЗАВАЦКІС,
· викладач філії Ризького технічного університету (RTU – Rīgas Tehniskā universitāte) Юлія ВАСИЛЬЄВА,
· представники Інституту професійного розвитку ПАУ,
· начальник відділу ювенальної превенції УПД Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області (Поліція Чернігівської області) Оксана ОГНЕНКО,
· начальник відділу протидії порушенням прав людини у правоохоронній та пенітенціарній сферах Чернігівської обласної прокуратури Андрій КРИВОРУЧКО,
· начальник Північно-Східного управління надання безоплатної правничої допомоги Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги (Безоплатна правнича допомога) Володимир БОБРУЙКО,
· науково-педагогічні працівники ПАУ.
🔰 Розвиток інституту пробації в Україні полягає у постійному удосконаленні компетентності працівників. Інститут професійного розвитку Пенітенціарної академії України — є тим закладом в нашій країні, в якому на основі ефективної європейської моделі підготовки проходять підвищення кваліфікації та навчання працівники пробації.
✅ Сьогоднішня подія відкрила діалог з нашими закордонними колегами щодо особливостей діяльності пробації в обох країнах та можливостей активного розвитку і вдосконалення інституту пробації з огляду на національний і міжнародний досвід, організації навчання працівників пробації в Україні, з урахуванням потреб і викликів сьогодення.