Перейти до вмісту

Пенітенціарна академія України

Онлайн майстерклас з питань в’язничної безпеки від відомого міжнародного експерта

🔰 30 квітня 2025 року на запрошення науково-дослідного центру пенітенціарії та кримінальної юстиції Пенітенціарної академії України відбувся онлайн майстерклас на тему «Сучасні підходи забезпечення в’язничної безпеки».

Спікеркою стала Хелен Глейзбрук, міжнародна експертка з питань в’язничної безпеки та оперативної роботи, яка має понад 25 років досвіду у пенітенціарній сфері та в правоохоронних структурах Австралії.

📊 У своєму виступі вона представила результати дослідження «Кращі міжнародні практики проведення оперативної розвідки у в’язничному секторі» (2023), що базується на аналізі досвіду Нової Зеландії, США, Канади та Великої Британії. Зокрема, були презентовані питання 🔍 :
📥 збору та аналізу інформації щодо оперативної ситуації в установі виконання покарань;
💻 застосування цифрових технологій в оперативно-розшуковій діяльності;
🧠 управління розвідданними щодо протидії впливу в’язнів з негативною спрямованістю.

💬На завершення презентації експертки відбулася фахова дискусія, під час якої учасники мали змогу поставити запитання та обговорити можливості імплементації світової прогресивної практики до порядку виконання кримінальних покарань в нашій державі.

Після заходу пані Хелен зазначила, що вона мала велику честь представити свої висновки щодо найкращої міжнародної практики у сфері оперативно-розшукової діяльності та у заходах забезпечення безпеки у в’язницях для співробітників Пенітенціарної академії України та органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України. Участь у майстеркласі також дала їй змогу краще зрозуміти деякі проблеми, з якими стикається пенітенціарна система України.

👥У заході взяли участь понад 300 осіб: представники, які досліджують та приймають участь в таких сферах діяльності Державної кримінально-виконавчої служби: оперативно-розшукова діяльність та інші види діяльності, спрямовані на забезпечення безпечних умов в пенітенціарних установах, викладачі та курсанти Академії.

Цей майстерклас продовжив серію додаткових академічних заходів практичного спрямування, що дозволять підвищити ефективність діяльності ДКВС України.

🤝  Висловлюємо вдячність за переклад програмі УНЗ ООН “Допомога пенітенціарній системі у відповідь на збройний конфлікт та пов’язані з ним нагальні потреби в Україні (PACE.UA Programme)”, яка впроваджується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

#penalresearch #penalreform

Пенітенціарна академія України

Контактна інформація

©2025. Пенітенціарна академія України