Особливості організації роботи із суб'єктами пробації з урахуванням гендерно орієнтованого підходу
Метою тренінгу є підвищення готовності працівників пробації до роботи з суб’єктами пробації з урахуванням гендерно-орієнтованого підходу.
Про що буде: Тренінг допоможе учасникам глибше зрозуміти сутність гендерно орієнтованого підходу, його відмінності від гендерно-нейтральних політик та практик.
Учасники навчаться планувати та організовувати роботу з суб’єктами пробації на основі аналізу їх життєвої історії та гендерних особливостей, що стали причиною їх потрапляння до системи правосуддя; застосовувати техніки когнітивно-поведінкового втручання для корекції гендерних стереотипів суб’єктів пробації, які лежать в основі їх протиправної поведінки.
Для кого: Працівники, які працюють за трудовими договорами в Державній установі “Центр пробації”

Волеваха Сергій
Кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований тренер за програмою підготовки викладачів ВНЗ до впровадження навчальних тренінгів (КНУ імені Т.Г. Шевченка, Товариство незалежних експертів), досвід проведення тренінгів 10 років.
- crewman1970@gmail.com
Усвідомлення положень гендерно-орієнтованого підходу та напрямків його застосування у роботі з клієнтами пробації
Спрямованість на застосування гендерно-орієнтованого підходу у своїй роботі з клієнтами пробації
Урахування гендерних особливостей суб’єктів пробації при визначенні стратегій, напрямів роботи та тактик взаємодії з ними
Застосування когнітивного реструктурування для корекції гендерних стереотипів суб’єктів пробації, які лежать в основі їх протиправної поведінки
Компетентності: Гендерна компетентність, когнітивно-поведінкове втручання.
Формат: Тренінг.
Тривалість: 4 години.
Кількість учасників: 10-15 учасників.